sobota 21. listopadu 2015

Restaurant Day :: Mladá Boleslav

Poprvé jsem byla na "restauračním dni" v Mladé Boleslavi. Poprvé jsem nebyla společně s holkama z práce a dětmi z našeho NZDM v Nymburce.
Chvilku bylo krásně, chvilku pršelo, chvilku foukalo a chvilku sněžilo. A přišlo spousta lidí. Přišla Pavla s Petrem, maminkou i miminkem a psem! Přišla moje mamka s taťkou. A taky Kuby mamka s taťkou. A taky Ládíček, který to se mnou celý den prostál venku. A nosil mi stůl. A svařáky. A všechno. Taky se objevil Zloun... a Mája... a Ládíčkovi rodiče. A Hanka, která jakoby neměla drobný. A Marťa s Tomíkem. A Adélka s Petrem a Klárkou. Šárka. Michael Jackson! Vůbec... dorazili prostě všichni! (Vyrvu si dva copy, jestli jsem na někoho zapomněla!)
Všichni jsme si pochutnali a užili to. Pavle nejvíc chutnaly dýňové muffiny od Mlsné Číči. Mně chutnal guláš i muffiny. Hanka vypadala nejspokojenější s hrnkem svařáku. Mamka snědla misku těstovin a malá Baruška kus kus i s dávkou domácího česneku. Bylo to prostě báječný!

Taky jsem si všimla, že jsem docela prase i na fotkách z nadhledu. Musím zvážit směřování svého blogu a stravování obecně. Ale dost možná se na to (zase) vys*ru!

Díky všem, co jste dorazili. Díky těm, co dorazí příště!

PS: Velký dík i své domovské organizaci a zaměstnavateli. Nebýt plastového stolu, který jsem si se souhlasem svého bosse zapůjčila u nás v kotelně, nebyl by pro mne ani Restaurant Day!Takhle to u mě vypadalo...


A takhle si to užíval jeden z mých prvních hostů... nutno podotknout, že pravidelný návštěvník všech mých kulinářských účastí! :)


Kus kus a těstoviny


Kynuté koláče


Skoro tradičně: škvarkové placky


Perníčky


Pralinky


Horká čokoládaHroznový cukr


Mí nejvěrnější zákazníci!


Tlustoprdka v existenciální trýzni!


Rytíř


Má nejmilejší přítelkyně! 


Honorace! Starosta a paní starostová z vedlejší vsi.
Zpívající právnička z malé vsi pod Bezdězem


Vzácná návštěva z DobroBrna


Tlustoprdka s rytířem


Michael Jackson!! (Můj nejoblíbenější hrnek z lásky přivezený až z dalekého Bristolu)


Účetní, PR manager, facility

Žádné komentáře:

Okomentovat